owocoweogrody.pl
Twój koszyk »
zamknij

O Firmie

Witam serdecznie :-)

Nazywam się Kinga Pietrzykowska. Ukończyłam studia wyższe o specjalności Ochrona Zasobów Naturalnych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, zdobywając tytuł mgr inż. Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci :) Uwielbiam gotować. Od dawna interesuję się ekologicznym podejściem do życia, zdrowym odżywianiem, dlatego większość produktów robię sama.

Przez to w mojej głowie zrodził się pomysł, aby zainteresować moją pasją większe grono ludzi.

Postanowiłam założyć sklep ze zdrową żywnością, ale nie taki tradycyjny gdzie można iść i kupić gotowy produkt. U mnie można kupić produkt, trzeba go sobie samemu wyhodować, a później przetworzyć na gotowy, ekologiczny, idealny dla nas i naszych dzieci.

Owocoweogrody.pl to profesjonalny sklep ogrodniczy o charakterze internetowym z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Nowy Port 44A, który rozpoczął swoją działalność 2 kwietnia 2015 r.  Zajmuje się sprzedażą roślin m.in. owocowych o częściach jadalnych, nadających się do każdego ogrodu, łatwych w uprawie, co jest przedstawione szczegółowo w opisach.

Rośliny są najwyżej jakości. Sprowadzane z rekomendowanych SZKÓŁEK!!!

Klient kupując u mnie drzewa lub krzewy zyskuje wspaniale prezentujące się w swoim ogrodzie rośliny o cechach ozdobnych, często jadalnych, z których może sporządzać dżemy, konfitury, nalewki, wino, a także leczniczych (syropy).

Oferuję nie tylko rośliny jadalne i lecznicze, ale również:

-ozdobne liściaste,

-ozdobne iglaste,

-byliny,

-trawy,

-dawne odmiany roślin owocowych,

-kolekcjonerskie,

-okrywowe,

-na skalniaki... i wiele innych...

Na stronie sklepu jest dział 'owocowo, smacznie, zdrowo', w którym znajdują się informacje dotyczące roślin jadalnych (jakie mają właściwości i co można z nich zrobić).

 

 

mgr inż. Kinga Pietrzykowska